Podívejte se, jak pronajímání online jednoduše funguje

Jak Vám FLATIO pomůže s pronajímáním?

Rozhodování necháváme jen na Vás. Nevnucujeme Vám nájemníky a šetříme Váš čas.

Vystavení inzerátu je zdarma

Vystavení inzerátu na www.flatio.cz je zdarma, můžete tedy snadno využít další portál, kde inzerovat Váš byt. Na rozdíl od jiných realitních serverů se na FLATIO za inzerci neplatí. My Váš byt zdarma nafotíme, vytvoříme virtuální prohlídku, sepíšeme text inzerátu a vložíme na FLATIO.

Na nás se můžete spolehnout

Abychom Vás mohli ujistit o kvalitě našich služeb, nechali jsme se prověřit a registrovat u ČNB jako poskytovatel platebních služeb malého rozsahu.

Odměníte nás až po úspěšném pronajmutí

Nikdy se nestane, že byste zaplatili a nezískali nájemníka. Poplatek ve výši 25 % z prvního nájmu si účtujeme až po úspěšném pronajmutí. Tedy, až po sepsání online smlouvy s Vaším novým nájemníkem.

Ušetříte 75 % oproti realitce

Při pronajímání na FLATIO ušetříte 75 % oproti pronajímání přes realitní kancelář. A žádné platby nejsou předem. Navíc si o budoucím nájemníkovi rozhodujete z pohodlí Vašeho domova a máte možnost si ho vybrat. A žádný realitní makléř Vám nebude nikoho vnucovat, jen aby získal provizi.

Hoďte za hlavu otravné prohlídky

Zkusili jste si někdy spočítat čas, který jste investovali do prohlídek Vaší nemovitosti? A úplně zbytečně? Buď zájemce neměl opravdový zájem anebo vůbec nepřišel. S virtuální prohlídkou se Vám něco takového nestane. Zpřístupníte svou nemovitost jen jednou – našemu profesionálnímu fotografovi, který vše nafotí a vytvoří úžasnou virtuální prohlídku. Zájemci si tak mohou projít Váš byt předem a kvalifikovaně se rozhodnout, jestli je pro ně ten pravý. A navíc, nafocení bude trvat jen 45 minut.

Ozvou se Vám pouze relevantní zájemci

Zájemci už nejsou pod tlakem, kdy se musí během 10 minut prohlídky rozhodnout, jestli byt chtějí, nebo ne a ihned složit kauci. Díky profesionální prezentaci bytu, kterou pro Vás zdarma vytvoříme, se zájemci mohou na byt několikrát doma podívat a v klidu se rozmyslet, jestli je byt opravdu to, co potřebují. Navíc mohou byt sdílet se svou rodinou nebo přáteli, kteří je mohou v rozhodnutí ujistit. Abychom Vám zajistili pouze vážné zájemce, je pro rezervaci bytu třeba, aby zájemci souhlasili se zablokováním částky 500 Kč na jejich kartě.

Vyberte si z prověřených nájemníků toho pravého

Víme, že si určitě nechcete do bytu pustit jen tak někoho. Proto o sobě žadatelé o bydlení vyplňují podrobné informace a nahrávají video, kde se Vám představí. Můžete si prohlídnout také jeho hodnocení od předchozích pronajímatelů, u kterých zájemce bydlel. A navíc, vážné žadatele Vám prověříme s ohledem na jejich rizikovost v dostupných rejstřících a seznamech.

Smlouvy s garancí a online

Nerozumíte nájemním smlouvám? Nevíte, jak nastavit poplatky, na co nezapomenout a co do smlouvy napsat, abyste si kryli všechna rizika? Využijte smlouvu, kterou Vám přináší FLATIO. Naše smlouva je sepsána špičkovými právníky a vyladěná do posledního detailu. Prohlédněte si ji! Každý den sledujeme novinky v oblasti nájemního práva, nemusíte se tedy bát, že bude v rozporu s aktuálními zákony. Díky online smlouvám zrychlíte proces pronajmutí, protože Vás nebudou kontaktovat osoby, které nemají zájem, nebo jim smlouva nevyhovuje. Tím, že umožníte zájemcům studium smlouvy v čase, který vyhovuje jim, zvýšíte jejich spokojenost a pohodu. Tím i dobrý pocit z Vaší nabídky.

Snadno pronajmete byt v jiném městě

Vše je online, snadno tedy pronajmete byt v jiném městě, aniž byste museli podniknout dlouhou cestu. FLATIO šetří čas a všechny náklady spojené s dlouhavým dojížděním. Pronajmout byt je od teď možné stiskem jednoho tlačítka!

Ušetřete čas a zbytečné dotazy

Pouze online můžete oslovit stovky zájemců současně. Díky virtuální prohlídce a kvalitním fotografiím, které pro Vás zdarma vytvoříme, ušetříte čas s prohlídkami a zbytečné dotazy. Přes FLATIO můžete byt pronajmout rychle i zájemcům, kteří jsou stovky kilometrů daleko nebo oslovit bonitní zájemce, kteří nemají čas, nebo možnosti dojíždět na několik schůzek.

Ideální správa investičních bytů s aplikací Mé pronájmy

Můj nájem je ideální aplikace pro správu investičních bytů. Sama Vám vede přesnou evidenci plateb, nájemníků, neplatičů a vidíte v něm souhrnně všechny finanční toky podobně jako v online bankovnictví. Vyzkoušejte si DEMO verzi, jak přehledně je možné spravovat nájemní byty.