Tým FLATIO

Jak vznikl náš tým a projekt FLATIO


Chtěl jsem změnit situaci na trhu s bydlením

Věděl jsem, že musí existovat i jiná cesta než ta, se kterou jsem měl jakožto čerstvý maturant špatné zkušenosti. Bylo to pořád to samé. Buď byt nebyl jako na fotkách, nebo mi makléř v průběhu cesty na prohlídku volal, že byt už je prodaný. Utratil jsem za cesty spoustu peněz, až po 3 měsících se na mě konečně usmálo štěstí a našel jsem postarší byt. Bohužel moje špatné zkušenosti pokračovaly – musel jsem ihned předat makléřce 14 000 Kč a vše si sám zdlouhavě domlouvat s majitelkou. Neměl jsem vůbec žádné zkušenosti se smlouvami, číslo občanky jsem posílal e-mailem a při nastěhování jsem musel na sebe nechat přepsat energie. Navíc jsem musel byt platit celý sám, sehnat si spolubydlící a zajistit si, aby mi nájem včas platili. A tak jsem se v roce 2009 rozhodl vydat na cestu podnikatele v pronájmech bytů. Toužil jsem změnit situaci na trhu.

Získali jsme 6 let zkušeností

Začátky byly složité. Přibral jsem do týmu nové spolupracovníky, přepracovali jsme můj původní podnikatelský plán a zaměřili se na inzertní server nabízející pronájmy studentům. Dostávali jsme pozitivní vazbu od zákazníků, ale finančně jsme na tom nebyli dobře. Díky dalším projektům (např. 3D prohlídkám) jsme získali cash flow na provoz a spoustu cenných zkušeností a začali spravovat i vlastní ubytovací kapacity. Po roce fungování už jsme spravovali 300 lůžek. Od roku 2014 jsme začali nabízet i krátkodobé ubytování a vyvinuli jsme vlastní online systém pro správu nemovitostí, aby naši klienti měli přehled o svých aktuálních či budoucích platbách a smlouvách. V roce 2015 jsme spojili inzertní server s naším systémem pro správu

Měníme zvyky na trhu s bydlením

Po 6 letech přicházíme s projektem, který mění veškeré poměry na realitním trhu s pronájmy. S námi už nikdy nezažijete žádné další otravné a zbytečné osobní prohlídky! Ukončujeme éru, kdy je ke hledání pěkného bydlení zapotřebí realitního zprostředkovatele a začínáme éru, kdy hledání bydlení je radost a skvělá zábava! Moderně. Online. Bez starostí. Bez prohlídek.